zaloguj się   |    zarejestruj się   |   
RSS
SmodCMS

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Pożarnictwie

04.03.2012

 W piątek, 2 marca w remizie OSP w Porębie Radlnej odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W turnieju wzięło udział czterdziestu trzech uczestników z ośmiu jednostek OSP z terenu Gminy Tarnów. Rozgrywany był w trzech grupach wiekowych. W grupie pierwszej – do 13 roku życia – pierwsze miejsce zajął Damian Hałun z OSP Łękawka, tuż za nim znalazł się Jakub Bień z OSP Jodłówka-Wałki, zaś na trzecim miejscu uplasowała się Ewelina Poręba z OSP Biała. W grupie drugiej znaleźli się uczestnicy do 16 roku życia. W grupie tej triumfowała Agnieszka Szostakiewicz z OSP Zgłobice przed Przemysławem Sobolem z OSP Wola Rzędzińska i Dawidem Brygiem z OSP Jodłówka-Wałki. W ostatniej grupie, w której znaleźli się uczestnicy do 18 roku życia, zwyciężył Adrian Bisek z OSP Jodłówka-Wałki, na drugim miejscu znalazł się Mateusz Sobal, zaś na trzecim Szymon Furmański – obaj z OSP Wola Rzędzińska.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez gminny samorząd, zaś pozostałym uczestnikom przypadły dyplomy za udział.

Kolejnym etapem turnieju będzie powiatowy turniej wiedzy pożarniczej, w którym wezmą udział zdobywcy pierwszych dwóch miejsc w każdej z grup.

Naszą Jednostkę reprezentowali grupa pierwsza: Adrian Gniewek- 4 miejsce, grupa druga: Kamil Skórka i Marcin Tabiś- 5 i 6 miejsce, grupa trzecia: Sebastian Lisowski i Witold Kula - obydwoje 4 miejsce. Dziękujemy za udział.

więcej...

Wersja do druku
« inne aktualności